© 2022 created by AROZE

       Dziękujemy, że poświęciliście chwilę na odwiedzenie naszej strony a teraz zapraszamy Was serdecznie do nas na filiżankę przepysznej kawy i rozmowę o Waszej wspólnej, ślubnej przygodzie, w której jeżeli pozwolicie, będzie nam niezmiernie miło uczestniczyć.

       Jesteśmy zdania, że każda chwila niesie za sobą historię a nasze gadulstwo i  oko na szczegóły,  pomaga w dostrzeganiu każdego drobiazgu, który sprawi, że reportaż z Waszego ślubu będzie wyjątkowy.

          Kochamy śluby – bo wbrew pozorom każdy z nich jest inny, magiczny, tylko Wasz. 

    Jeżeli szukacie Zespołu, który za pomocą zdjęć i filmu uchwyci najbardziej niezapomniane chwile Waszego życia – to dobrze trafiliście! Jesteśmy Ewelina i Artur – tworzymy zgrany duet w życiu i w pracy. Architekt i Ekonomista to niekoniecznie współgrające ze sobą zawody ale najważniejsza jest to co nas połączyło <3.

 

       Nieustannie w biegu, żeby każdy dzień był inny. Nie wiemy jak smakuje nuda za to wiemy jak smakuje życie pełne przygód. Naszą słabością jest tworzenie pięknych wspomnień, które będą Was wzruszać i chwytać za serce kiedy tylko po nie sięgniecie. Dzięki Wam spełniamy się jako ARÓŻE i mamy możliwość poznawania nowych, interesujących osób, a uwierzcie mamy do nich szczęście ☺ Uwielbiamy ludzi z pasją i wierzymy, że nic nie dzieje się przypadkiem, więc dajcie sobie szansę stworzyć coś pięknego.